Vannak időszakok, amik nagyon sűrűek. Olyan érzés, mintha folyamatos mozgásban lennénk: intézni, szervezni, újratervezni, figyelni másokra… és közben valahogy menni tovább előre. Ugyanakkor ezek az időszakok tele vannak szép dolgokkal is. Nálunk volt ballagás, születésnapok, ünneplések. Jó megélni őket, csak tudjuk, mennyi plusz teendőt hoznak …










